Spotkaj się z mistrzynią! Przyjdź na warsztaty z Iwoną Guzowską!

2019-02-12 11:19:00 (ost. akt: 2019-02-12 13:48:15)
Spotkaj się z mistrzynią! Przyjdź na warsztaty z Iwoną Guzowską!

Autor zdjęcia: arch.prywatne

Na tym wydarzeniu musicie być! Będzie petarda! W cyklu spotkań Bez Gorsetu zapraszamy Was na spotkanie z Iwoną Guzowską!

To nie będzie zwyczajne szkolenie. To będzie wykład-petarda, który zmotywuje Cię do efektywnego działania, zainspiruje i uwolni Twoje niezwyciężone moce!

Jak w sobie tę moc odnaleźć? Jak z niej korzystać i już nie stracić? Dowiesz się tego na wykładzie przygotowanym przez Iwonę Guzowską specjalnie dla Ciebie. Dodatkowo, podczas spotkania, Iwona Guzowska nauczy Cię jak oddychać.

Świadomość tlenowa to nie tylko nowy sposób oddychania ale przede wszystkim jest to prosty i skuteczny sposób na polepszenie jakości życia. Trening oddechowy to nie tylko wysiłek, poprawiający właściwy poziom dotlenienia narządów wewnętrznych, to wyraźna poprawa chociażby VO2max (ocena wydolności organizmu).

Za pomocą treningu oddychania możemy szybko poprawić samopoczucie, jak również pozbyć się wielu niewytłumaczalnych dolegliwości.

Przychodząc na spotkanie z Iwoną Guzowską zyskasz:
- motywację do działania
- inspirację do sięgania po więcej
- nauczysz się jak odpowiednio oddychać i poprawić jakość swojego życia
- poznasz wiele interesujących kobiet

Wyjątkowe spotkanie z Iwoną Guzowską w Olsztynie już 28 lutego w Eranova. Start godz. 18. Kup bilet: https://iwonaguzowska.evenea.pl/


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB